stěrka pekařská CULINARIA PH RŮŽ sada 3díl.
Kód: MA-267288
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stěrka pekařská CULINARIA, PH RŮŽ, sada 3díl. sada obsahuje stěrky o délce: - 11 cm - 12 cm - 12,5 cm materiál: plast barva: růžová Sada stěrek CULINARIA je vhodná pro míchání a roztírání krémů a zdobení dortů, nepoškozuje nepřilnavé povrchy. Sada není vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022455227 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,048 kg |
| Objem přepravní: | 0,126 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
