stěrka silikon 21,5cm PH rukojeť CULINARIA
Kód: MA-268735
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stěrka silikon 21,5 cm, PH rukojeť, CULINARIA. délka: 21,5 cm materiály: silikon, plastová rukojeť Kuchyňská stěrka je skvěle využitelná při práci s těstem či krémem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022236185 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,104 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
