stojan na nože 3v1 GRANITE Grey
Kód: MA-327103
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stojan na nože 3v1, GRANITE Grey. Praktický stojan na nože GRANITE Grey, je vyplněn vložkou s plastovými štětinami. Lze ji jednoduše vyjmout a stojan vymýt. Stojan je určen pro všechny typy nožů. Kromě hlavní části pro skladování nožů má ještě další dvě přihrádky na ukládání Vámi často používaného kuchyňského náčiní. Nejen keramické nože je potřeba správně skladovat, aby nedošlo k poškození ostří a k tomuto účelu jsou ideálně vhodné právě stojany se štětinami. Chrání nože před mechanickým poškozením, vhodně doplňují kuchyňskou pracovní desku a náčiní tak máte neustále po ruce. Díky tomuto třídílnému stojanu tak budete mít vždy po ruce vše, co k přípravě pokrmů potřebujete, nejen nože, nůžky, ale i obracečky, vařečky a další nezbytné pomůcky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.55 kg |
| EAN: | 8591022600511 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,55 kg |
| Objem přepravní: | 7,0265 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
