stojánek na ubrousky 10x8cm LAVENDER keramický
Kód: MA-325811
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stojánek na ubrousky 10 x 8 cm LAVENDER, keramický. rozměry: 10 x 8 x 4 cm materiál: keramika Keramický stojánek na ubrousky LAVENDER.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590419043344 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,23 kg |
| Objem přepravní: | 0,44 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
