stojánek na ubrousky 11x7cm NATURAL Ivory keramický
Kód: MA-327257
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stojánek na ubrousky slonová kost NATURAL Ivory je vyrobený z keramiky. Kolekce nabízí mnoho barev, můžete různě kombinovat jídelní sady dle vašich představ.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8591022578070 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,14 kg |
| Objem přepravní: | 0,33 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
