stojánek na ubrousky 15x9cm NOSTALGIE PH
Kód: MA-370063
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stojánek na ubrousky 15 x 9 cm, NOSTALGIE, PH. rozměry: 15 x 9 cm materiál: plast Držák na ubrousky NOSTALGIE je vyroben z čirého plastu s reliéfem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022429570 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,057 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,6 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
