stolička 40,5x28,5x14cm protiskluzová PH KRÉM
Kód: MA-287845
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plastová stolička nebo schůdek o nosnosti 100 kg je praktický pomocník do domácnosti. Rozměr: 40,5 x 28,5 x 14 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a skřínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 3110148428028 |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,49 kg |
| Objem přepravní: | 16,646 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 14,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
