stolička 40,5x28,5x14cm protiskluzová PH MO
Kód: MA-369594
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stolička 40,5 x 28,5 x 14 cm protiskluzová PH MO. rozměry: 40,5 x 28,5 x 14 cm matriál: plast barva: modrá nosnost: 80 kg Pořiďte svým dětem tuto barevnou dětskou stoličku, se kterou se lépe dostanou k umývadlu při čištění zubů nebo jim pomůže při prvních pokusech při používání klasické toalety. Využitelná bude i kdekoli jinde, například v dětském pokoji.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a skřínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 3110141577006 |
| Barva: | modrá |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,494 kg |
| Objem přepravní: | 16,072 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
