stolička CAT 40,5x28,5cm protiskluzová PH BÍ
Kód: MA-326090
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stolička CAT, 40,5 x 28,5 cm, protiskluzová, PH BÍ. rozměry: 40,5 x 28,5 x 14 cm materiál: plast barva: bílá nosnost: 80 kg Stolička / schůdek CAT je možno použít jako sedátko nebo jako stupínek pro děti. Vhodné využití v koupelně či toaletě, kdy dětem usnadní přístup k těžce dostupným místům. Na spodní i vrchní straně stoličky je protiskluzová úprava, takže je stolička bezpečnější.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a skřínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8591022562857 |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,518 kg |
| Objem přepravní: | 16,072 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
