stolička dětská TEDDY 29x24x18cm PH mix barev
Kód: MA-332801
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stolička dětská TEDDY 29 x 24 x 18 cm, PH mix barev. rozměry: 29 x 24 x 18 cm materiál: plast mix barev: růžová, modrá, zelená, šedá Stolička TEDDY je určena pouze pro děti a její maximální nosnost je 20 kg.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a skřínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8016040108004 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,35 kg |
| Objem přepravní: | 15,5585 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 18,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
