stolička dva schůdky 40x37x21cm protiskluzová PH KRÉM
Kód: MA-287843
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plastová stolička nebo dvojschůdek o nosnosti 120 kg je praktický pomocník do domácnosti. Rozměr: 40 x 37 x 21 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a skřínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 3110141852011 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,777 kg |
| Objem přepravní: | 29,6 dm3 |
| Šířka přepravní: | 37 cm |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
