stolička JUNGLE, dva schůdky, 40x37x21cm protiskluzová PH BÍ
Kód: MA-326089
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stolička JUNGLE, dva schůdky, 40 x 37 x 21 cm, protiskluzová, PH BÍ. rozměry: 40,5 x 37 x 21 cm materiál: plast barva: bílá nosnost: 120 kg Stolička / dvojschůdek JUNGLE je možno použít jako sedátko nebo jako stupínek pro děti. Vhodné využití v koupelně či toaletě, kdy dětem usnadní přístup k těžce dostupným místům. Na spodní i vrchní straně stoličky je protiskluzová úprava, takže je stolička bezpečnější.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a skřínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8591022563014 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,75 kg |
| Objem přepravní: | 24,882 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
