šťouchadlo na brambory 17cm nerez, ruk.dřev. (malé)
Kód: MA-243061
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šťouchadlo na brambory 17 cm, nerez, dřevěná rukojeť (malé). rozměr: 17 cm materiál: nerez. + dřevěna rukojeť Chcete udělat perfektní šťouchané brambory? S naším šťouchadlem nemůžete udělat krok vedle. Šťouchadlo slouží k rozmačkání vařených brambor.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594014110210 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 0,413 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 29,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
