šťouchadlo na brambory 26cm nylon CULINARIA Grey
Kód: MA-370007
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šťouchadlo na brambory 26 cm, nylon, CULINARIA Grey. délka: 26 cm hmotnost: 0,067 kg materiál: nylon barva: šedá myčka: ano Šťouchadlo na brambory CULINARIA Grey je vyrobené z kvalitního nylonu. Je vhodné pro všechny druhy nádobí, zejména na výrobky s nepřilnavým povrchem. Šťouchadlo je výborný pomocník pro přípravu šťouchaných brambor nebo bramborové kaše. Je tvarované tak, že s ním kaši jednoduše naberete a servírujete. Díky zaoblenému tvaru se hodí i do menších hrnců. Materiál je velmi pevný, odolný (do 210 st. C) a snadno se udržuje (lze mýt v myčce na nádobí).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022395493 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,067 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,43 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
