šťouchadlo na brambory 26x10cm AZORA nerez
Kód: MA-326206
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šťouchadlo na brambory 26 x 10 cm, AZORA, nerez. rozměry: 26 x 10 cm materiál: nerez Drátěné šťouchadlo na brambory AZORA, vyrobené z nerezavějící oceli,, je určeno pro profesionální i domácí použití. Šťouchadlo je opatřeno praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní GASTEX splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8590419044570 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,17 kg |
| Objem přepravní: | 1,914 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
