šťouchadlo na brambory 27x8cm AZORA nerez
Kód: MA-326208
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šťouchadlo na brambory 27 x 8 cm, AZORA, nerez. rozměry: 27 x 8 cm materiál: nerez Šťouchadlo na brambory AZORA, vyrobené z nerezavějící oceli, je určeno pro profesionální i domácí použití. Šťouchadlo je opatřeno praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní GASTEX splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8590419044587 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,173 kg |
| Objem přepravní: | 1,8225 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
