šťouchadlo na brambory 32,5cm nylon + nerez
Kód: MA-368418
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šťouchadlo na brambory 32,5 cm, nylon + nerez. délka: 32,5 cm materiál: nylon + nerez Moderní jednoduchý design vhodný do každé kuchyně. Materiál - nylon, tmavě černé barvy, držadlo vyrobené z nerezove oceli. Vhodné do myčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022311073 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 2,7 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
