šťouchadlo na brambory 32cm nerez, ruk.dřev. (velké)
Kód: MA-243451
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šťouchadlo na brambory 32 cm, nerez, dřevěná rukojeť (velké). délka: 32 cm materiál::nerez, dřevo Chcete udělat perfektní šťouchané brambory? S naším šťouchadlem nemůžete udělat krok vedle. Šťouchadlo slouží k rozmačkání vařených brambor. Vyrobeno z ocelového galvanicky leskle pokoveného drátu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594014110395 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,15 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 2,4255 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 10,5 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | mačkadlo na brambory |
| Výška přepravní: | 33 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
