strojek na naklepávání masa GURMÁN
Kód: MA-342181
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
strojek na naklepávání masa GURMÁN materiál: plast, kov Tenderizér (strojek) GURMÁN pro naklepání křehkého a jemného masa, takto lze zpracovat všechny druhy masa.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strojky na nudle a těstoviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594011950017 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Materiál: | kov / plast |
| Objem přepravní: | 0,26775 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | palička na maso |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
