strojek na těstoviny CULINARIA
Kód: MA-325931
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Strojek na těstoviny CULINARIA. délka: 21 cm šířka: 20 cm výška: 14 cm materiál: nerez materiál držadel: plast hmotnost netto: 2,6 kg hmotnost brutto: 2,8 kg myčka: ne !!! UPOZORNĚNÍ: Nikdy nemyjte ve vodě. Používejte pouze vlhký hadřík. !!! Strojek na těstoviny Banquet CULINARIA, ruční strojek na přípravu těstovin, rozválí těsto o max. šířce 14 cm v devíti různých tloušťkách. Nastavení šíře nudlí cca 2 a 6 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strojky na nudle a těstoviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.73 kg |
| EAN: | 8591022275818 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,73 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Objem přepravní: | 4,998 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
