struhadlo 23x7,5cm PH mix barev
Kód: MA-259707
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo 23 x 7,5 cm, PH mix barev. rozměry: 23 x 7,5 cm materiál: plast mix barev: béžová, hnědá, mramor Typické struhadlo, které by nemělo v chybět v žádné domácnosti. Pro rychlé zpracování libovolných ingrediencí. Struhadlo je vyrobeno z plastu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590394010003 |
| Hloubka přepravní: | 0,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04449 kg |
| Objem přepravní: | 0,088125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7,5 cm |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
