struhadlo 24,5x5,7cm NATURAL nerez/PP
Kód: MA-369866
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo 24,5 x 5,7 cm, NATURAL, nerez / PP. rozměry: 24,5 x 5,7 cm materiál: nerez, polypropylen Struhadlo NATURAL je vyrobeno z nerezavějící oceli a je určeno pro profesionální i domácí použití. Struhadlo je opatřeno praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní NATURAL splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků. Držadlo je z polypropylenu a pšeničných otrub.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022579213 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,075 kg |
| Objem přepravní: | 0,435 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
