struhadlo 24cm AKCENT nerez
Kód: MA-267347
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo 24 cm, AKCENT, nerez. délka: 24 cm šířka: 5,5 cm materiál: nerez Struhadlo AKCENT je vyrobeno z nerezové oceli a je určeno pro profesionální i domácí použití. Struhadlo je opatřeno praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje a lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní AKCENT splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků. myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022462744 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,076 kg |
| Objem přepravní: | 0,336 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
