struhadlo 24x5,5cm AZORA nerez
Kód: MA-326198
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo AZORA 24 x 5,5 cm vyrobeno z nerezavějící oceli, je určeno pro profesionální i domácí použití. Struhadlo je opatřeno praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní GASTEX splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590419044532 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 0,216 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
