struhadlo 25cm EXCELLENT nerez
Kód: MA-287853
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo 25 cm, EXCELLENT, nerez. délka: 25 cm materiál: nerez Struhadlo EXCELLENT z nerezové oceli, je praktickým pomocníkem pro strouhání zeleniny a mnoha dalších surovin. Držadlo je opatřeno praktickým očkem pro možnost závěsu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022405277 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,075 kg |
| Objem přepravní: | 0,225 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
