struhadlo 25cm nerez
Kód: MA-369628
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ruční struhadlo. délka: 25 cm šířka: 7 cm materiál: nerez Lehké struhadlo s jemným sítem pro široké využití v kuchyni (např. strouhání čokolády, sýru, muškátového oříšku, citronové kůry, zázvoru atd.).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022232439 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,055 kg |
| Objem přepravní: | 0,104 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
