struhadlo 4stranné APETIT 19cm nerez
Kód: MA-287847
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo 4stranné APETIT, 19 cm, nerez. výška: 19 cm materiál: nerez Struhadlo čtyřstranné APETIT pro snadné strouhání potravin. Struhadlo je vyrobeno z nereze, je stabilní při práci a snadno se čistí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8591022385975 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,13 kg |
| Objem přepravní: | 1,323 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
