struhadlo 6stranné 22,5cm nerez + PH rukojeť ŠE CULINARIA
Kód: MA-287851
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo 6stranné 22,5 cm, nerez + PH rukojeť ŠE, CULINARIA. výška: 22,5 cm materiál: nerez 430 (18/0) tloušťka 0,25 mm, plastová rukojeť (ABS) barva: šedá Nerezové struhadlo šestistranné CULINARIA Grey. Struhadlo je stabilní při práci a snadno se čistí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8591022526965 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,22 kg |
| Objem přepravní: | 3,948 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
