struhadlo 6stranné AZORA 22cm nerez
Kód: MA-287852
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo 6stranné AZORA, 22 cm, nerez. výška: 22 cm délka: 13 cm šířka 11 cm materiál: nerez Nerezové struhadlo šestistranné AZORA ve standardním provedení ve tvaru A. Struhadlo je stabilní při práci a snadno se čistí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8596136103521 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 3,146 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
