struhadlo dlouhé, d.35cm s rukojetí CULINARIA nerez
Kód: MA-369629
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ruční struhadlo. celková délka: 35 cm délka čepele: 20 cm materiál: nerez Struhadlo s jemným sítem pro široké využití v kuchyni (např. na sýr, čokoládu, citronovou kůru, muškátový oříšek).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022388501 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | mlýnky, struhadla, kráječe |
| Materiál: | nerez |
| Mlýnky, struhadla, kráječe: | struhadlo |
| Objem přepravní: | 0,216 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
