struhadlo jehlanové 21,5cm nerez + PH rukojeť CULINARIA
Kód: MA-268640
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo jehlanové 21,5 cm, nerez + PH rukojeť. výška: 21,5 cm materiál: nerez, plastová rukojeť Nerezové struhadlo čtyřstranné CULINARIA ve standardním provedení ve tvaru A. Struhadlo je stabilní při práci a snadno se čistí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8591022193143 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,233 kg |
| Objem přepravní: | 3,612 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
