struhadlo jehlanové 21cm nerez CULINARIA
Kód: MA-268278
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo jehlanové 21 cm, nerez, CULINARIA. výška: 21 cm šířka: 9 cm délka: 11 cm materiál: nerez Nerezové čtyřstranné struhadlo VIENTE ve standardním provedení ve tvaru A. Struhadlo je stabilní při práci a snadno se čistí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 7898444164531 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,143 kg |
| Objem přepravní: | 2,0988 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 21,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
