struhadlo jehlanové 21cm nerez + PH rukojeť BORDO CULINARIA
Kód: MA-287849
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo jehlanové 21 cm, nerez + PH rukojeť BORDO, CULINARIA. výška: 21 cm délka 6,8 cm šířka: 9,2 cm materiál: nerez, plastová rukojeť barva: bordová Nerezové struhadlo čtyřstranné CULINARIA Bordo ve standardním provedení ve tvaru A, Struhadlo je stabilní při práci a snadno se čistí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022526941 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 1,505 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
