struhadlo jehlanové 21cm nerez + PH rukojeť LATTE CULINARIA
Kód: MA-267304
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo jehlanové 21 cm, nerez + PH rukojeť Latte. výška: 21 cm šířka: 9,2 cm délka: 6,8 cm materiál: nerez, plast tloušťka stěny: 0,25 mm barva rukojeti: latte Nerezové struhadlo čtyřstranné CULINARIA Latte ve standardním provedení ve tvaru A. Struhadlo je stabilní při práci a snadno se čistí. myčka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022526927 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,118 kg |
| Objem přepravní: | 1,505 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
