struhadlo jehlanové AZORA 21cm nerez
Kód: MA-287848
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo jehlanové AZORA 21 cm, nerez. výška: 21 cm délka: 11 cm šířka: 9 cm materiál: nerez Nerezové struhadlo čtyřstranné AZORA, ve standardním provedení ve tvaru A, . Struhadlo je stabilní při práci a snadno se čistí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8596136103491 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,13 kg |
| Objem přepravní: | 2,1285 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
