struhadlo jehlanové nerez+guma + PH rukojeť + PH nádoba
Kód: MA-399936
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo s nádobkou rozměr PH nádoby: 10,5 x 10,5 x 5,2 cm celková výška vč. PH nádoby: 26,2 cm barva plastu: šedá - čtyřhranné struhadlo - s plastovou rukojetí, která dobře padne do ruky - nádobka pro nastrouhané potraviny Praktické struhadlo vyrobené z nerezové oceli s plastovou rukojetí je super pomocník do vaší kuchyně. Jednoduše nastrouháte zeleninu nebo sýr pro vaše pokrmy, nádobka pro nastrouhané potraviny je součástí balení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8590419398017 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,255 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | mlýnky, struhadla, kráječe |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 2,662 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
