struhadlo jehlanové PH mix barev
Kód: MA-245571
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo jehlanové PH mix barev. materiál: plast 4 řezací plochy mix barev: bílá, granit Univerzální kuchyňské struhadlo umožňuje velice bezpečné zpracování libovolných ingrediencí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8595096911610 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,121 kg |
| Objem přepravní: | 2,4 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
