struhadlo jehlanové pocín. A8024
Kód: MA-612241
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: nerezová ocel 4 řezací plochy Praktické struhadlo je super pomocník do vaší kuchyně. Univerzální kuchyňské struhadlo umožňuje velice bezpečné zpracování libovolných ingrediencí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8595088380240 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,16 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | mlýnky, struhadla, kráječe |
| Materiál: | nerez |
| Mlýnky, struhadla, kráječe: | struhadlo |
| Objem přepravní: | 2,337 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
