struhadlo mřížkové 513 pocín. A8013
Kód: MA-612261
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rozměry struhadla jsou 29 x 11 cm. Mřížkové struhadlo je ideální variantou pokud doma nemáte dostatek místa na klasické struhadlo se čtyřmi hranami. Struhadlo najde své využití třeba při strouhání vařené zeleniny, ale i jakékoliv jiné ingredience. Je vyrobené z pocínovaného plechu, čímž nabízí vysoký lesk.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8595088380134 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Objem přepravní: | 0,1242 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11,5 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
