struhadlo na brambory FANTASIA 29,5x12cm pocín.
Kód: MA-287854
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ploché struhadlo na brambory FANTASIA je nenahraditelný pomocník do každé kuchyně. Rozměry struhadla: 29,5 cm x 12 cm, materiál: plech s pocínovanou povrchovou úpravou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8591022372401 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem přepravní: | 1,276 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
