struhadlo na halušky 32cm nerez/PH CULINARIA Red
Kód: MA-369264
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Struhadlo na halušky Banquet Red Culinaria. materiál: nerez + plastový jezdec Během chvilky jednoduše připravíte stejnoměrné noky z bramborového těsta a pochutnáte si na tomto tradičním pokrmu, kterě je nenáročný na suroviny i čas.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8591022442036 |
| Barva: | červená |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,24 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | mlýnky, struhadla, kráječe |
| Materiál: | nerez |
| Mlýnky, struhadla, kráječe: | struhadlo |
| Objem přepravní: | 2,464 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
