struhadlo na křen 518 nerez A8038
Kód: MA-612271
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rozměry struhadla jsou 29 x 11 cm. Mřížkové struhadlo je ideální variantou pokud doma nemáte dostatek místa na klasické struhadlo se čtyřmi hranami. Uzeniny a maso bez křenu? To přece není ono! Využijte tohle struhadlo nejen na křen ale na vše, co chcete nastrouhat najemno! Struhadlo je vyrobené z nerezové oceli a vhodné do myčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8595088380387 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | mlýnky, struhadla, kráječe |
| Materiál: | nerez |
| Mlýnky, struhadla, kráječe: | struhadlo |
| Objem přepravní: | 0,1242 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 11,5 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
