struhadlo na zeleninu FANTASIA 29,5x12cm pocín.
Kód: MA-287856
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ploché struhadlo na zeleninu FANTASIA je nenahraditelný pomocník do každé kuchyně. Rozměry struhadla: 29,5 cm x 12 cm, materiál: plech s pocínovanou povrchovou úpravou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022372425 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,118 kg |
| Objem přepravní: | 0,132 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 0,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
