struhadlo rotační ruční 3 kotouče
Kód: MA-342191
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
struhadlo rotační ruční 3 kotouče 3 výměnné kotouče Rotační ruční struhadlo lze použít na strouhání mnoha různých druhů potravin, například na sýry, čokoládu, oříšky a jiné suroviny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strojky na nudle a těstoviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594011950444 |
| Barva: | červená |
| Hloubka přepravní: | 8,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,15 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | mlýnky, struhadla, kráječe |
| Mlýnky, struhadla, kráječe: | struhadlo |
| Objem přepravní: | 0,614125 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 8,5 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
