struhadlo se zásobníkem, mix struhadel, sada 4díl. nerez/PH
Kód: MA-287801
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
4dílná sada struhadel se zásobníkem, délka 26 cm, šířka 10,2 cm, výška 10,8 cm, nerezová síta, mix barev - oranžová, růžová, zelená, modrá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022423875 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 2,86 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
