struhadlo univerzální 514 nerez A8027
Kód: MA-612351
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rozměry struhadla jsou 29 x 11 cm. Struhadlo je jednoduchá pomůcka sloužící v domácnosti ke strouhání různých druhů ovoce, zeleniny, těstovin a podobně. Vyrábí se v provedení s držadlem. Struhadla jsou ze zdravotně nezávadného nerezového plechu. Je ideální variantou pokud doma nemáte dostatek místa na klasické struhadlo se čtyřmi hranami.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8595088380271 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 28,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | mlýnky, struhadla, kráječe |
| Materiál: | nerez |
| Mlýnky, struhadla, kráječe: | struhadlo |
| Objem přepravní: | 0,1242 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 11,5 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
