struhadlo univerzální CULINARIA Latte
Kód: MA-327322
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Univerzální struhadlo CULINARIA Latte. délka 21 cm Mlýnek s jedním nerezovým bubínkem na jemné strouhání o šířce 7 cm. Struhadlo je vhodné na sýr, ořechy, čokoládu atd. Struhadlo se snadno udržuje. Je vhodné jak pro praváky tak pro leváky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strojky na nudle a těstoviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8591022566411 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,22 kg |
| Objem přepravní: | 1,863 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
