sud na zelí 10l + víko, keramika
Kód: MA-374005
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hmotnost: 10 kg Barva: hnědá Sud na zelí je vyroben z keramiky. Zelák o objemu 10 litrů dodáváme včetně víka. Je vyrobený tradičním způsobem z přírodních materiálů. Tento kameninový zelák je vyráběn na Slovensku již od roku 1950.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 8586006432158 |
| Celkový objem: | 10 l |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 7 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem přepravní: | 28,35 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 30 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
