sud na zelí 40l + víko, keramika
Kód: MA-374020
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hmotnost: 40 kg Barva: hnědá Sud na zelí je vyroben z keramiky. Zelák o objemu 40 litrů dodáváme včetně víka. Je vyrobený tradičním způsobem z přírodních materiálů. Tento kameninový zelák je vyráběn na Slovensku již od roku 1950.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8586006432066 |
| Celkový objem: | 40 l |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 15 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem přepravní: | 89,1 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 36 cm |
| Výška přepravní: | 55 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
