sušák harmonika PRAKTIK 80cm PH+kov. BÍ
Kód: MA-258165
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 80 cm nosnost: 5 kg materiál: plast + kov bílý Sušák harmonika PRAKTIK 80 cm se díky své skladnosti hodí do menších prostor a disponuje snadnou montáží.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8594032170135 |
| Celková délka šňůry: | 0 m |
| Délka ramene sušáku: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,8 kg |
| Objem přepravní: | 18 dm3 |
| Průměr sušáku: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Šířka sušáku: | 0 cm |
| Vnitřní: | Ano |
| Výška přepravní: | 80 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
